Охоронна сигналізація -> Тривожна кнопка
Тривожна кнопка

Забезпечити надійну охорону об’єктів торгівлі, офісних приміщень, банків, навчальних закладів та інших установ допомагає спеціальний пристрій — «тривожна кнопка». Це портативна бездротова сигналізація, яка передає сигнал тривоги в головний охоронний пункт, на центральний пульт. У випадку проникнення на територію об’єкта зловмисників, при спробах пограбування і інших небезпечних для майна і життя ситуаціях за допомогою кнопки можна викликати охорону. Після передачі сигналу екіпаж прибуде в найкоротші терміни в повній готовності.

Як встановити кнопку тривоги?

Фахівці нашої охоронної фірми оперативно і професійно встановлять тривожну кнопку в квартирі, будинку, офісному приміщенні. Ми пропонуємо свої послуги підключення до центрального пульту охорони школам, вузам, торговим та адміністративним установам.

Перш ніж виконати установку тривожної кнопки, проводяться розрахунки, в яких враховуються особливості планування будівлі або приміщення, розстановка меблів і інші важливі нюанси. Для зручності і більш надійного захисту тривожна кнопка може бути встановлена ​​в декількох місцях, наприклад, на складі та на ресепшне.

Тривожна кнопка монтується в місцях, де порушник не зможе її помітити, а персонал зможе без проблем її натиснути. Для зручності експлуатації пристрій розташовується під столом, прилавком або просто на підлозі.

Крім стаціонарного кнопки, можна використовувати мобільний. Для цього не потрібний монтаж, а сам пристрій нагадує брелок. Такий кнопкою, у разі виникнення небезпеки, можна скористатися в будь-якій точці приміщення.