Фізична охоронна -> Супровід вантажів

Супровід вантажів

Ризик, що ваше майно стане об’єктом нападу з метою пограбування, існує постійно. Кількість зловмисників, які шукають «легкої наживи», зростає з кожним днем. Особливо гостро стоїть питання охорони дорогих вантажів, які транспортуються на великі відстані.

Охоронно-правова компанія "Геракл" готова надати свої послуги супроводу вантажів. Служба охорони приступає до виконання обов’язків у точці відправлення та несе відповідальність за нього протягом усього шляху.

Під час транспортування охоронці не змінюють один одного, супровідний кортеж не зупиняється. Доступ сторонніх осіб до вантажу повністю виключений. Тим самим забезпечується його бездоганна охорона і стовідсоткова цілісність.

Надаючи послуги з супроводу вантажів, ми враховуємо всі побажання клієнтів — представників малого, середнього та великого бізнесу. Послугами нашої фірми скористалося безліч компаній, які транспортують свої товари по всій території України, відзначаючи при цьому надійність і високу якість наших послуг.

Складання схеми маршруту та моніторинг ситуацій

Займаючись організацією перевезення вантажів, необхідно враховувати ряд важливих нюансів. Слід звернути увагу на вид транспорту, який буде використовуватися для доставки цінностей, визначити і проаналізувати маршрут. Також необхідно врахувати його маршрут, час, необхідний на доставку вантажу з початкового пункту в кінцевий і інші ключові чинники.

Після проектування майбутнього маршруту опрацьовуються можливі ситуації. На цій підставі спеціально готується охоронна група, яка буде супроводжувати вантаж.

Якщо маршрут досить складний, компанія може надати клієнту додатковий транспорт — патрульні автомобілі. Кількість задіяних охоронців визначається спільно з замовником.

Вартість послуг із супроводу вантажів ми попередньо узгоджуємо з клієнтом. Ціна залежить від кількості задіяних охоронців, дальності маршруту і його складності.