Системи контролю -> Системи контролю доступу

Системи контролю доступу (СКУД)

Головне призначення систем контролю доступу – обмежити і дозволити переміщення відвідувачів і персоналу у певному приміщенні або в межах об’єкта, який охороняється. Для цього застосовуються технології зчитування унікального коду з індифікатора і порівняння отриманої інформації з тією, що зберігаються в базі даних системи.

Ми надаємо послуги з втілення системи контролю доступу в Києві та інших містах.

Види систем забезпечення контролю доступу

Безліч таких систем можна умовно об”єднати в дві основні групи:

  • Для контролю часу перебування людини на об’єкті;
  • Працюючі на заборону/дозвіл.

Можливе також комбінування таких систем.

Система контролю доступу перевіряє знаходження співробітника на території, що охороняється. Вона може використовуватися як пропускна система. При цьому застосовується принцип складання інформаційного досьє на кожного відвідувача або співробітника.

Ще одна функціональна можливість системи контролю доступу пов’язана з відслідковуванням фактів переступання співробітниками контрольних точок з обліку робочого часу.

Такі системи використовуються також для контролю розселення в готелях, пансіонатах,санаторіях і для інших цілей.

Принцип роботи систем контролю

Для обліку часу перебування співробітника або відвідувача на певному об’єкті точки пропуску (двері, турнікети і таке ін..) установлюють два зчитувачі інформації для контролю на вході і на виході. Система фіксує точний час, що дозволяє в подальшому складати необхідні звіти, наприклад, про кількість запізнень кожного окремого співробітника.

Для налагодження роботи такої системи потрібне спеціалізоване програмне забезпечення і підключення до персонального комп’ютера.

Для обмеження доступу сторонніх осіб до того чи іншого об’єкта або приміщення вам знадобляться тільки зчитувачі на вході. Вихід можна здійснювати при натисканні спеціальної кнопки. Підключення до персонального комп’ютера в такому випадку необов’язкове.

Електронні носії інформації

Забезпечуючи контроль доступу в Києві або в будь-якому іншому місті України на об’єкт, співробітникам або відвідувачам необхідно видати спеціалізовані електронні носії інформації у вигляді пластикових карток і брелоків. Вони містять персональні коди доступу. Пристрої для зчитування кодів розпізнають інформацію і передають її в систему. На основі отриманих даних здійснюється індифікація і приймається рішення відкрити чи закрити доступ на об’єкт.

Якщо доступ дозволений, система активізує відповідні електронні замки. У випадку відмови відбувається оповіщення охорони.

Системи контролю доступу установлюють в наступних місцях:

  • На прохідних;
  • На вході в офісні споруди;
  • В приміщеннях особливого призначення;
  • В пунктах в”їзду/виїзду автотранспорту.

Наші спеціалісти нададуть вам необхідні консультації з усіх питань, що стосуються систем контролю доступу (СКУД). З урахуванням побажань клієнта виконується розрахунок кошторису, створюється проект установки, розробляється схема обслуговування.

У кожному окремому випадку у нас знайдеться оптимальний варіант втілення контролю доступу. В числі наших клієнтів – приватні фірми, в яких працює всього декілька співробітників, і величезні підприємства з багатотисячними колективами.