Системи контролю -> Системи відеоспостереження
Системи відеоспостереження

В охоронній практиці існує безліч систем, що дозволяють здійснювати відеоспостереження, моніторинг і запис подій, які відбуваються. Від комплектації відео записуючого пристрою залежить тривалість запису звуку і відео. Також є пристрої, з допомогою яких можна здійснювати обробку відеосигналів, що подаються різною кількістю відеокамер.

Популярність та попит охоронних відео систем зумовлені тим, що процент нещасних випадків і злочинів у місцях, де встановлено відеокамери- на порядок нижче, чим там, де вони відсутні. Про це говорить статистика пригод, пов’язаних з проникненням на приватні території.

У чому ж полягають переваги камер відеоспостережень? По-перше, вони відлякують злочинців, чинячи на них психологічний тиск. По-друге, камери дають можливість відслідкувати, що відбувається у зоні їхньої дії. По-третє, якщо злочин все ж здійснено, органам дізнання буде набагато легше установити зловмисника при наявності відео з місця пригоди.

Модифікації відео систем

Існує безліч модифікацій відеокамер систем відеоспостереження. В їхньому числі ті, що захищені від впливу пилу і води, міні-пристрої, камери у вигляді дверних «глазків» і т.д.

Дані охоронні відео системи можуть мати додаткові можливості – наприклад, таймер і пульт дистанційного управління, а також функцію «Запис по тривозі», здатність архівувати дані і передавати їх через Інтернет та багато іншого.

Також  систему відеоспостереження можна інтегрувати з системою пожежної та охоронної сигналізації.

Спеціалісти ОПК "Геракл" установлять систему відеоспостереження і забезпечать її гарантійне і після гарантійне обслуговування.

Також їхня висока кваліфікація і багаторічний досвід роботи з системами відеоспостереження дозволяють здійснювати проектування, монтаж і пуск/наладку будь-якої складності.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ УСТАНОВКИ  СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ?

Перед тим , як розпочати монтажні роботи, складається проект та кошторис. Для цього необхідно провести попередню експертизу об’єкта.

Ми маємо значний досвід роботи. Наш штат – це команда технічних експертів високої кваліфікації, які проконсультують і допоможуть вам прийняти правильне рішення при пошуці оптимальної системи охоронного відеоспостереження.