Пультова охорона -> Пультова охорона офісу
  • Контроль 24/7
  • При надходженні сигналу він надійде на станцію монітора охоронного підприємства.
  • SMS-повідомлення
  • У разі спрацювання датчика здійснюється розсилка повідомлень на мобільний пристрій про тривогу.
  • Виїзд групи
  • Після надходження сигналу для запобігання крадіжки виїжджає група швидкого реагування.
  • Надійне обладнання
  • Працюємо тільки з сертифікованим надійним обладнанням.

Пультова охорона офісу

Охорона офісів – актуальна послуга для багатьох підприємств у Києві. Можна встановити віддалений контроль, коли за сигналом тривожної кнопки прибуває група швидкого реагування. Або найняти активну групу, що буде постійно знаходитися на об’єкті.

Охоронно-правова компанія «Геракл» надає свої послуги з установки пультової охорони в офісне приміщення з подальшим обслуговуванням підприємства.

Ті, хто має власну справу знають, – щоб бізнес був успішним, його потрібно вміти захистити. Перш за все, це стосується офісів, які вважаються ідеальною мішенню для грабіжників і зломщиків. Найсучаснішим і ефективним способом забезпечення безпеки приміщення вважається пультова охорона. Завдяки встановленню кнопки тривожної сигналізації, ви зможете забезпечити надійну охорону офісу не тільки в робочий час, а й вночі.

Окремо варто сказати про розбійні напади. Якщо ви володієте цінною інформацією або в вашому офісі зберігаються грошові розрахунки, зловмисники можуть спробувати заволодіти цим за допомогою сили. У таких питаннях все вирішують секунди. При наявності тривожної кнопки ви зможете зупинити злочинців.

Принцип роботи пультової охорони офісу

Під пультовою охороною офісного приміщення фахівці розуміють встановлення датчиків по всьому периметру, що охороняється. Це можуть бути провідні та бездротові датчики, які будуть реагувати на відкривання дверей або вікна, дим, витік газу або води. Сигнал з датчиків надходить на приймально-контрольний прилад, який, в свою чергу, безпосередньо пов’язаний з пультом централізованої охорони.

За пультом цілодобово чергує оператор нашої компанії. Його завдання швидко передати тривожний сигнал і надіслати на адресу злому групу швидкого реагування. Як правило, група швидкого реагування прибуває на місце злочину вже через 5-10 хвилин, після чого проводиться затримання.