Охоронна сигналізація

Охоронна сигналізація
Наша компанія «Геракл» надає послуги підключення об’єктів до системи охоронної сигналізації для дому, яка дозволяє своєчасно установити факти несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється. Приводяться в дію попереджувальні пристрої (спрацьовує сирена або строб-спалах), які оповіщають власника і центральний пункт моніторингу. Спеціалісти нашої компанії виконують підключення до охоронної сигналізації різних об’єктів, серед яких – житлові будинки і квартири в багатоповерхівках, підприємства і офіси, магазини і склади, гаражі та інші об’єкти.

Автономна охоронна сигналізація
Автономна охоронна сигналізація не передбачає передачі сигналу про тривогу на центральний пульт спостереження. Обладнання, яке було установлене на об’єкті, призначене для відлякування зловмисників. На територіях, що охороняються, монтуються датчики, сирени і спеціальні спалахи. Для того, щоб поставити об’єкт на сигналізацію або зняти його з неї, уповноважений співробітник використовує спеціальний брелок або клавіатуру.

GSM-сигналізація
Цей вид сигналізації передбачає застосування GSM-модулів і відповідних датчиків. Кожен із пристроїв з’єднується з контрольною панеллю. Якщо якийсь датчик спрацьовує, відбувається активація GSM-модуля і передача сигналу тривоги на мобільний телефон власника. За бажанням клієнта, GSM-сигналізація обладнується голосовим пристроєм, який передає повідомлення на спеціальні телефонні номери, внесені в програму. Постановка і зняття сигналізації для дому виконуються за допомогою брелока або спеціальної клавіатури.

Охоронна сигналізація з підключенням до телефонної лінії
На об’єкті, що охороняється,установлюють датчики і модуль для передачі сигналу. Кожен із пристроїв з’єднується з контрольною панеллю. Якщо який-небудь датчик спрацьовує, відбувається активація спеціального «дозвонювача». З його допомогою відправляються голосові повідомлення на вибрані номери телефонів. Текст повідомлення записується заздалегідь. Включити або відключити сигналізацію можна за допомогою спеціальної клавіатури або брелока.

Охоронна сигналізація з підключенням до центрального пульту
При підключені такої системи сигналізації на об’єкті, що охороняється, установлюються спеціальні датчики, комунікаційний та GSM-модулі. Кожен із пристроїв підключаються до контрольної панелі. Якщо якийсь із датчиків спрацьовує, сигнал миттєво поступає на центральний пульт. Для забезпечення більшої надійності системи сигналізації передбачене виділення додаткових каналів передачі інформації. При цьому головним каналом може виступати телефонна лінія або радіочастота, а резервним – GSM-канал. В першу чергу сигнал про небезпеку надходить основним каналом, а потім, якщо він через якісь причини не працює, — по допоміжній лінії Для підключення/відключення сигналізації використовується клавіатура або брелок.