Фізична охоронна -> Охорона складів
Для безпеки складських приміщень і збереження майна, яке перебуває на зберіганні, необхідно ретельно вивчити об’єкт і сформувати список необхідних заходів. Комплексна охорона складів включає в себе запобігання крадіжок і обмеження несанкціонованого доступу. План охоронних заходів повинен розроблятися та реалізовуватися фахівцями.

Охоронна діяльність регулюється на підставі відповідних положень чинного законодавства. Існує безліч охоронних заходів, які доцільно використовувати при роботі на складських об’єктах. Найбільш затребувані з них:

Фізична охорона — забезпечується начальником охорони і охоронцями, що проходять перед початком роботи всі необхідні тести на профпридатність, фізичну підготовку та стресостійкість, дозволяє захистити не тільки майно, а й життя співробітників.

Встановлення відеоспостереження — дозволяє не тільки ефективно охороняти склад, а й контролювати якість роботи персоналу.

Організація КПП – убереже від несанкціонованого проникнення та захистить майно від крадіжки. Це є одним з ключових заходів при організації системи безпеки.

Всі охоронні інструкції створюються і виконуються з урахуванням специфіки кожного конкретного об’єкта. Після огляду складу будуть запропоновані оптимальні заходи, послуги і режими охорони, які забезпечують максимальний захист і безпеку.

Комплексна охорона складів в Києві компанією «Геракл» забезпечується наступними засобами: 
  • патрулювання території об’єкту за допомогою фізичної охорони;
  • перевірка майна, яке ввозять і вивозять;
  • контроль за дотриманням порядку та робочого графіка;
  • встановлення охоронно-пожежної сигналізації та системи відеоспостереження;
  • прибуття ГБР по сигналу тривожної сигналізації.