Фізична охоронна -> Охорона будівництва
Охорона будівельного майданчика та об’єкта
Будмайданчики завжди привертали любителів легкої наживи. Ще б пак, адже тут стільки всього чим можна «поживитися»: будматеріали, інструменти, техніка. Охорона повинна бути обов’язковим пунктом при складанні будівельного кошторису, інакше можна понести величезні збитки. ОПК «Геракл» надає послуги з охорони будівельних об’єктів. Ми можемо організувати фізичну охорону, встановити системи спостереження, які допоможуть дотримуватися контроль на об’єкті.
Охорону будівельних об’єктів умовно поділяють на два типи: охорона законсервованих об’єктів та охорона об’єкту, на якому ведеться будівельний процес. У разі, якщо будівництво зупинено (об’єкт законсервований), досить ввести пропускний режим і зробити опис усього майна на території, що охороняється. При передачі зміни між охоронцями матеріально-технічні цінності будуть передаватися за актом передачі.
У рамках охорони будівельного майданчика ми забезпечуємо:

  • контроль-пропускний і транспортний режими;
  • збереження будматеріалів, обладнання;
  • патрулювання будівельного майданчика по всьому периметру;
  • захист від несанкціонованого доступу.
Розробка плану охорони будівельного об’єкту Перед підписанням договору представники нашого охоронного підприємства проводять повний моніторинг території об’єкта. В ході заходу можуть бути виявлені слабкі місця та надано рекомендації щодо їх усунення. Після цього ми складаємо попередній план з охорони об’єкта. Порядок організації роботи на об’єкті, що охороняється Для полегшення охорони об’єктів будівництва рекомендується дотримуватись таких вимог: товарно-матеріальні цінності необхідно розмістити згідно з розробленою інструкцією; вагончики та кабіни техніки повинні закриватися після закінчення робочого дня. Вище зазначені пункти можна віднести до вимог внутрішньо об’єктного режиму. Порядок при цьому забезпечується сукупністю дотримання правил і проведенням комплексних заходів щодо забезпечення порядку. Все це є обов’язковою умовою для дотримання всіма особами на території об’єкта охорони.
Наша компанія пропонує наступні рішення з охорони будмайданчика:
  • Організація цілодобового стаціонарного охоронного поста. Число охоронців залежить від масштабів території, її місця розташування та побажань клієнта.
  • Встановлення систем стеження і відеоспостереження.
  • Організація контрольно-пропускних пунктів, що унеможливлює проникнення на територію будівництва сторонніх осіб. Пропускний пункт обладнується на вході на майданчик, додатково може бути встановлена ​​вишка, якщо територія велика.

Також встановлюються таблички і розпізнавальні знаки, що вказують на те, що об’єкт охороняється і знаходиться під відеоспостереженням.