Фізична охоронна -> Супровід інкасаторів

Інкасація коштів

Охоронна-правова компанія «Геракл» пропонує свої охоронні послуги з інкасації грошових засобів та інших матеріальних цінностей. Скористатися послугою можливо як у Києві, так і в Київській області.

Транспортування і перевезення грошових засобів вимагає особливого підходу відносно безпеки вантажу. Охоронники нашої фірми пройшли спеціальну підготовку, а також мають всю дозвільну документацію для проведення інкасацій них робіт. Всі учасники супроводу цінного вантажу забезпечені засобами безпеки і захисту.

Нами розробляється маршрут для перевезення грошових засобів за найбільш безпечною схемою руху. Інкасаторські броньовані автомобілі оснащені всім необхідним спорядженням для безпечного транспортування вашого вантажу: спеціальною радіостанцією, світловою сигналізацією, а також системою супутникового стеження.

Безпечне перевезення грошових засобів – наша робота

Сучасні засоби безпеки, досвід і професіоналізм співробітників ОПК "Геракл" дозволяють кваліфіковано здійснювати всі види інкасації. Всі охоронники даного підприємства проходять кадровий відбір. Контроль за проведенням інкасації здійснюється цілодобово оперативною службою нашої фірми.